Breadcrumbs


Авторизація

Рейтинг користувача:  / 107
ГіршийКращий 

 Замовити торт, коровай, Ви можете по телефону, за номером 097 531 47 59 Оксана, щоденно з 9-21год. деталі писати на пошту   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   

 У мене Ви можете замовити коровай, чи просто тортик. У моїх виробах все їстивне, виготовлене з натуральних продуктів за індивідуальним дизайном та смаком. 

Замовлення приймається та обговорюється у телефонному режимі, а також треба надіслати на пошту (дату коли Ви має забрати виріб, особисті дані, начинку, вагу, надписи, фото виробу). Ви можете запропонувати фото бажаного торта знайшовши його в неті або обрати вже серед зробленихє мною. Маю право у виріб вносити свої корективи без копіювання. 

Здійснювати замовлення краще завчасно, за 1-2 тижні до свята. Є можливість виконання термінового замовлення, за умови наявністі вільної дати.
Виконання замовлення здійснюється тільки при наявності підтвердження замовлення за 7 днів і передоплати в розмірі 40% від загальної вартості виробу або мінімальна предоплата 100грн. І. Тільки тоді замовлення виконується !!! Якщо Ви не внесли предоплату та не передзвонили, замовлення анулюється без попередження. Дякую, за ваше розуміння. 

У випадку форс-мажорних обставин маю право анулювати замовлення та повнернути задаток якщо він вносився. 
Склад торта можна вибрати в розділі "начинки тортів".

Замовлення приймаються на умові "самовивозу", або доставка за окрему плату в межах міста Львова. 

 Для інформації:

Мінімальна вага торта 2 кг. Можлива похибка торта від 100 до 500 грам!

Торт у 2,0-2,5кг має діаметр 20см. Розмір стандартний і розрахований приблизно на 7-10 чоловік. Увага! замовляючи весільний торт поцікавтесь яка його вага на фотографії, а також колір, відтінок, розмір та діаметр квітів. Не замовляйте торти в три яруси які важать біля 10кг де є велике поле для оформлення відповідно розмір квітів, листків та інших аксесуарів є набагато більшим яким ви собі його уявляли, а також не пробуйте його зменшувати у вазі бо він буде змінений у своїх розмірах. Чітко висловлюйте своє бажання, що саме ви хочете і яким саме він має бути. (...А не так Я собі  уяляла інакше ... я думала він буде більший або вищий, а розмір троянди думала буде інакший і тому подібне ....) Поважайте працю кондитера який працює над цим виробом і хоче принести вам задоволення і результат вашог о очікування. Це пишеться для того щоб у вас була можливість перед замовленням все обдумати, а тоді зробити замовлення. 

 Вага короваїв приблизна:

- батьківський хліб, коровай - 25-30см діаметр вага +/-1,2-1,5 , діаметр 35 - вага +/-2-2,5кг 

- 1 ярус - 3,0кг; діаметр хліба 25-30см;

- 2 яруси - 4кг; діаметр хліба 25-30см;

- 3 яруси - 5-6кг; діаметр хліба 30-35см;

вага залежить від кількості прикрас та виду оформлення деталі запитувати і уточнювати по телефону. Короваї європейські досить важкі 2 яруси приблизно важить 5-6кг


Торти обов'язково повинні зберігатися в холодильнику!

Коровай з любим типом оздоблення (тістовим, мастикою, білкова глазурю, європейські) зберігається в прохолодному приміщені без холодильника!

 Буду вдячна, якщо після свткування, Ви надішлете мені фото з виробом (торт чи коровай) та іменинником  на мою пошту   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або напишете відгук.

Зверніть увагу:

 торти, короваї видаються на спеціальних одноразових підставках, завернутих у захисну плівку. Коробка не передбачена! замовляти коробку завчасно.  Увага! товар поверненю та обміну не підлягає,( у разі пошкодження його цілісності) у разі форс-мажорної ситуації.